Yorumlar

 

Danışan Yorumları

Ebeveyn Yorumları

Video Yorumlar

 


 

27 thoughts on “Yorumlar”
 1. Koçluk Hizmeti Sonrası Danışanımızın Duygu ve Düşünceleri. Danışanımızın kendinde ortaya çıkan farkındalıkları ve değişimleri…

 2. Koçluk Hizmeti Sonrası Danışanımızın Duygu ve Düşünceleri. Danışanımızın kendinde ortaya çıkan farkındalıklari ve değişimleri…

 3. DANIŞANIMIZIN ALDIĞI KOÇLUK SEANSLARINDAN SONRA DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ;

  BURAYA GELMEDEN ÖNCE ÇOK BAŞARISIZ, ÇEKİNGEN VE ÖZ GÜVENSİZ BİRİYDİM.YAŞAM PLUS LİFE’IN BANA BU KADAR ÇOK ŞEY KATACAĞINA İNANMIYORDUM. İLK SEANSIM DAN SONRA KENDİMDE Kİ O POZİTİFLİĞİ HİSSETMİŞTİM VE BURASI SAYESİNDE TÜM O KÖTÜ YANLARIMI YENDİM. BAĞIMLILIKLARIMDAN KURTULDUM. AİLE İÇİNDE DAHA MUTLUYUZ VE BENİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ OLAN BASKETBOLA GERİ BAŞLADIM. HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER YAŞAM PLUS LİFE ARTIK AİLECEK ÇOK MUTLUYUZ.
  ARDACAN KÖKSAL

 4. DANIŞANIMIZ EBEVEYNİNİN SEANS SONRASI DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ;
  MERHABALAR………. BEN FERAY ADAY YAŞAM PLUS LİFE’TAN KOÇLUK EĞİTİMİ ALMAK İÇİN DENİZLİ’DEN GELDİK. KOÇLUK EĞİTİMİNİ OĞLUM İÇİN ALDIK. BİZDE ANNE BABA OLARAK EBEVEYN EĞİTİMİ ALDIK. OĞLUMLA ARAMDA KUŞAK ÇATIŞMASI VARDI. BİR DE TEK ÇOCUK OLDUĞU İÇİN HEP KORUMACILIK, ”AMAN DİKKAT ET, HASTA OLURSUN, DİKKAT ET” GİBİ HEP TELKİNLERDE BULUNUYORDUM. ÇOCUĞUMUN BÜYÜDÜĞÜNÜ, ONUN ARTIK BİR YETİŞKİN BİR BİREY OLDUĞUNU KABULLENMEK BENİM İÇİN ÇOK ZORDU. İŞTE BU ALDIĞIMIZ SEANSLAR SAYESİNDE OĞLUMLA ARAMIZ TAMAMEN KOPMADAN KOÇLUK EĞİTİMİNİ TAM ZAMANIN DA ALDIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM. EMPATİ KURMAYI OĞLUMUN YERİNE KENDİMİ KOYMAYI VE NASIL DAVRANIRSAM ONUN BENDEN UZAKLAŞMASINI ENGELLEMEYİ ÖĞRENDİM. OĞLUM ARTIK BENDEN KAÇMIYOR DÜŞÜNCELERİNİ, ARKADAŞLARINI, NE YAPMASI GEREKTİĞİNİ, NELER PLANLADIĞINI HER ŞEYİ RAHATLIKLA KONUŞABİLİYORUZ. BU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİYDİ. BU YÜZDEN KOÇUMUZA VE ARTI YAŞAM PLUS LİFE KATKILARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 5. http://yasampluslife.com/wp-content/uploads/DOĞU-ONAT-ÇETİN-1.png

  DANIŞANIMIZ DOĞU ONAT ÇETİN’İN ALDIĞI 7 SEANS KOÇLUK HİZMETİNDEN
  SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ;
  BENİM SINAVDAN ÜMİDİM YOKTU. BİR GÜN ANNEM BENİ BURAYA GETİRDİ VE DEVAM ETMEK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM.SONRASINDA ZAMANLA KENDİMİ TANIDIM VE SINAVDAN İYİ BİR SONUÇLA ÇIKTIM. SAĞ OL YAŞAM PLUS!!!
  ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DOĞU ONAT ÇETİN

 6. DANIŞANIMIZ BERK KESKİN’İN ALDIĞI 7 SEANS KOÇLUK
  HİZMETİNDEN SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ
  BURAYA GELMEDEN ÖNCE ” EN FAZLA NE KADAR İŞE YARAYABİLİR Kİ?”
  DİYE SÖYLENİYORDUM HEP. AMA ÇOK YANILMIŞIM.
  SORUMLULUKLARIMIN ÖNEMİNİ ÇOK İYİ ANLADIM BURDA.
  HER ŞEYİ ZAMANINDA VE YERİNDE YAPMAYI,
  YETİŞKİN BENLİĞİMİ NE ZAMAN DEVREYE SOKMAM GEREKTİĞİNİ ÖĞRETTİ KOÇUM.
  AİLEM VE DIŞARIYA KARŞI OLAN İLİŞKİLERİMDE FAZLASIYLA GELİŞTİ.
  DERSLERİM ÇOK DAHA İYİYE GİTTİ. KISACASI BURAYA GELMİŞ OLMAM HAYATIMI FAZLASIYLA
  OLUMLU YÖNDE GELİŞMESİYLE SONUÇLANDI.

 7. DANIŞANIMIZ HAKAN AYDIN’IN ALDIĞI 7 SEANS KOÇLUK HİZMETİNDEN SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ

  BURAYA BAŞLADIKTAN VE BİR KAÇ SEANS GELDİKTEN SONRA AKADEMİK BAŞARIM YÜKSELDİ. AİLE VE SOSYAL İLETİŞİMİM GÜÇLENDİ VE AİLE BAĞLARIMDA GÜÇLENDİ. SORUNLARA KARŞI ÇÖZÜM BULMAM KOLAYLAŞTI. KENDİ HATALARIMI GÖRÜP TELAFİ ETTİM. HAKAN AYDIN

 8. DANIŞANIMIZ NAŞİT BERKAY İDİŞÇİ’NİN 5. SEANS KOÇLUK HİZMETİNDEN SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ;

  BURAYA GELDİKTEN SONRA KENDİMİ DAHA İYİ TANIDIM. AKLIMDA BULANIK OLAN HER ŞEY NETLİĞE KAVUŞTU. AİLEMLE ÇEVREMLE İLİŞKİLERİMİ DÜZELTTİM VE ŞUAN İYİ Kİ BANA POTANSİYELİMİ BANA FARK ETTİRMİŞLER DİYORUM. MUSTAFA BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. KENDİ POTANSİYELİMİ BANA GÖSTERDİĞİ İÇİN. NAŞİT BERKAY İDİŞÇİ

 9. DANIŞANIMIZIN 7 SEANS KOÇLUK HİZMETİNDEN SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ
  BURASI BENİM İÇİMDEKİLERİ RAHATÇA PAYLAŞABİLECEĞİM SEVECEN BİR YER. BURASI ÇOK GÜZEL BİR YER. YAŞAM PLUS BENİ ÇOK GELİŞTİRDİ. YAŞAM KOÇUMUDA ÇOK SEVİYORUM. YAŞAM PLUS’TA ÇOK İYİ ARKADAŞLAR EDİNDİM. NE ZAMAN BURAYA GELSEM RAHATLAYARAK ÇIKIYORUM. İYİ Kİ GELMİŞİM. İYİ Kİ YAŞAM PLUS VAR.
  http://yasampluslife.com/wp-content/uploads/M.MERT-ÇETİN.jpg

 10. DANIŞANIMIZIN 7 SEANS KOÇLUK HİZMETİNDEN SONRA Kİ DUYGU VE DÜŞÜNCELERİ
  KOÇLUK EĞİTİMİ SAYESİNDE TAKINTILARIMDAN, HERŞEYE ÜZÜLMEKTEN KURTULDUM.
  SEÇİCİ OLDUM. İNSANLARI SEÇMEYE, AYRIM YAPMAYA BAŞLADIM.
  DERS ÇALIŞMAYA DAHA ÇALIŞKAN OLMAYA BAŞLADIM.
  GEÇMİŞİ DÜŞÜNMEMEYE, ÖNÜME BAKMAYA BAŞLADIM.
  BİR ŞEYİ YAPMAK İSTEMEDİĞİM ZAMAN, İNSANLARA HAYIR YAPMIYORUM DEMEYE BAŞLADIM.
  İSTEDİĞİM YERLERE TEK BAŞIMA GİDEBİLMEYE BAŞLADIM.
  DAHA MUTLU OLMAYA BAŞLADIM.
  BERİL NİLAY YILMAZ

 11. Buraya geldiğimden beri hayatım değişti.
  Artık hayata farklı bir gözle bakıyorum ve olaylara daha farkında bir şekilde yaklaşıyorum.
  İyi ki buraya gelmişim. Arkadaşlarımada tavsiye edeceğim.
  Efe BORA

 12. Kurumumuzda koçluk alan bir yöneticinin samimi geri bildirimi…
  Ben koçu, Burdur İlinin Çavdır İlçesinin Bölme pınar Köyünde Batı Akdeniz Torosların eteğinde koyun güderken kuzuların erkek olanına dendiğini bilirdim. Ancak 53 yaşında ise, kurumunuz sayesinde insan koçlarını da gördüm ve eğitim aldım.
  ÖĞRENMENİN YAŞI YOK
  ÖĞRENİLECEK ŞEY ÇOK
  İyi Çalışmalar

  Enver ÇOBAN
  SMMM- BAĞIMSIZ DENETÇİ
  VERGİ HUKUKU BİLİM UZMANI
  Karşıyaka Bağımsız Denetim Mali Müşavirlik ve Danışmanlık A.Ş.
  Donanmacı Mah. 1728. Sk. No:3 Kat:1 Da:2 Karşıyaka/İZMİR

 13. 2017 Tercih zamanında Kurumumuzla çalışan genç arkadaşlardan birinin gönderdiği mesaj…Kendisine başarı ve mutluluklar dileriz.

 14. Danışanımızdan;

  Merhaba! Ben Selin. 16 yaşındayım. Tahmin edebileceğiniz üzere üniversite, sınavlar ve gelecek gibi konular şu anki kaygılarımın büyük çoğunluğunu oluşturuyor. Meslek seçimi konusunda da kafamın oldukça karışık olduğunu göz önünde bulundurursak bir arayış içine girmem gayet doğal sanırım.
  Kitapçıdayız bir gün. Yanımda annem var. Öğrenci koçluğuyla ilgili bir kitap görüyor. Hemen bana dönüp: “Bak. Bu kitabın yazarını biliyorum, arkadaşım bahsetmişti. İlgilenirsen araştırabiliriz.” diyor. Dedim ya ben de bir arayış içindeyim kendi çapımda. “Tamam, bir bakalım. İlginçmiş.” diyorum ve her şey aslında tam da burada başlıyor. Daha önce hiç aklımda olmayan ‘koçluk’ fikri birden hayatımın bir parçası oluveriyor. Aslında buna biraz daha var çünkü kitabın yazarı olan koçu aradığımızda telefon açılmıyor. Bir kaç gün daha deniyoruz ama hala cevap yok.
  Bu sırada babam işteyken bir arkadaşı yanında danışanı olduğu koçla geliyor ve ikisini tanıştırıyor. Babam kızının, o ben oluyorum tabi ki, bu konuya ilgisi olduğundan bahsediyor ve işte bu! Kimyalar tutuyor ve babamın kızının koçluk merkezini ziyaret etmesi ve bir seansa girmesi kararlaştırılıyor. Bütün bunlar olurken okulda habersiz bir şekilde sınıftan sınıfa koşan kız, eve gelince bu haberi alıyor ve düşünmeye başlıyor. Bir gidip denenmesine karar veriliyor ve kararlaştırılan tarihte ziyareti gerçekleştirmek üzere yola çıkılıyor.
  Gayet sevecen karşılanıyoruz. Bana hoş giyimli ve oldukça pozitif görünen bir ablayı gösterip adının Esra olduğunu söylüyorlar. El sıkışıyoruz. Biraz konuştuktan sonra Esra Koç ve ben içerideki odalardan birine gidiyor ve seansa başlıyoruz. Ben ilk başta mesafeliyim tabi. Sonuçta buradaki insanların hiçbirini önceden tanımıyorum. Konuştukça Esra Koç’un çok tatlı bir insan olduğunu anlıyorum. Seans bitiyor. “Hoşçakalın, çok memnun olduk, biz size geri dönüş yaparız”lar ve klasik kapı önü uğurlama sohbeti sonrasında evin yolunu tutuyoruz.
  Sonunda devam etme kararı alıyorum ve düzenli olarak Esra Koç’la görüşmeye başlıyorum. Zaman yönetimi, meslek seçimi, gelecek beklentileri gibi konularda çalışıyoruz ve bütün bu süreç boyunca Esra Koç bana elinden geldiğince destek oluyor.
  Beni en çok şaşırtan şeylerden biri de hiçbir zaman yüzünden gülümsemesinin eksik olmaması ve her zaman kendimi evdeymişim rahatlığında hissettirmesi. İnsanlarla çok da kolay kaynaşabilen biri değilimdir ama karşınızdaki bu kadar enerjik ve pozitif bir insan olunca bu değişebiliyor.
  Merhaba! Ben Selin. 17 yaşındayım. Üniversite, sınavlar ve gelecek gibi konular hala şu anki kaygılarımın büyük çoğunluğunu oluşturuyor. Fakat Esra Koç’la olan yolculuğum sonucunda artık bunun doğal bir şey olduğunu biliyorum. Çünkü önemli olan kaygılarının seni ele geçirmesine izin vermeyip sorunların kaynağını belirlemek ve çözüm yolları aramak. Ve bu arayışta her zaman size yardımcı olabilecek insanlar var, yeter ki siz isteyin.

 15. Danışanımızdan;

  Hayatımın kritik bir döneminde bana yol gösterdiğiniz ve farkındalığımı arttırdığınız için çok teşekkür ederim. Kendimi sevmeyi sizinle öğrendim.Teşekkürler.

  Sinem DURSUN

 16. Danışanımızdan;

  Herşey çok güzel mutlu hissediyorsunuz ve en önemlisi kendinizi tanıyorsunuz. Teşekkürler.

  Özgün YAZAN

 17. Danışanımızdan;

  Kendimi daha güçlü ve güvende hissetttim. Sağlıklı ve dürüst herkese tavsiye ederim. Meryem Feyza CAN
  Orta Okul Müdür

 18. Gülen yüzleri kaybettiğimiz bir toplumda,bireylerin sorunlarını kendisiyle kavga etmeden çözme uğraşısında ARTI YAŞAM PLUS ailesinin katkılarına teşekkür eder,başarılar dilerim.

 19. ARTI YAŞAM PLUS ailesiyle tanışıp sıcak bir ortamda yaşam koçlarından aldığım destekle dünyaya bakışımın değiştiğini fark ediyorum. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunar , tüm dostlara öneririm…..

 20. Koçluk seyansına gittikten sonra daha önce fark etmediğim özelliklerimi keşfettim.Yaşam koçumun bana yöneltiği sorular şu andaki hayatımı ve gelecek planlarımı sorgulamama yardımcı oldu.Artı Yaşam sıcak ve samimi ortamında kendimi daha iyi ifade edebildim bu yüzden gelecekle ilgili kaygılarımı azaldığını düşünüyorum…

 21. Öğrencilikten yetişkin hayata geçtiğim kritik dönemde ne üzerine kariyer yapacağım konusundaki kararsızlığımı yendiğim, kendimi daha iyi tanıdığım, insan ilişkilerinde etkinliğimi arttırdığım çok faydalı görüşmelerimiz oldu 🙂 İnanılmaz sıcak bir ortam. Tabiki her şeyi karşı taraftan beklemek kısa zamanda maksimum faydayı almak için yeterli değil bu süreçte kendi üzerimde çok uğraştım şu an soru işaretlerime cevap bulduğum için çok mutlu ve huzurlu hissediyorum teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara
Sizi Arayalım