İzotomi

İzotomi uygulamasında gençlerin (öğrencilerin) güçlü yönleri ve temel değerleri ile uyumlu meslekler seçmeleri amaçlanır. Böylece değerleriyle uyumlu olarak seçtikleri mesleklerinde mutlu ve başarılı olmaları hedeflenir.

İzotomi, Umut Kısa ve ekibi tarafından gençlerin, ailelerin meslek seçimi konusunda bilinçli adımlar atmasına hizmet etme amacıyla ortaya çıkarılmış bir uygulamadır. Bu yönüyle dünyada benzeri olmayan bir kariyer belirleme yöntemidir.

Artı Yaşam Plus Life Koçluk Hizmetleri 2015 yılı Aralık ayından itibaren İzotomi uygulamasını Ege Bölgesi’nin başta İzmir olmak üzere tüm illerinde yürüten tek temsilciyiz.

Uygulama ICA ( İzotomi Certified Analyst) sertifikalı kurumumuz uzmanları tarafından yapılmaktadır. Kişiye özel raporlar İstanbul İZOTOMİ merkezince düzenlenip, onaylanarak öğrenciye ve velisine yine kurumumuz tarafından ulaştırılacaktır.

İzotomi® uygulaması almak isteyenler için Artı Yaşam Plus Life Koçluk Hizmetlerinde farklı seçenekler mevcut:

 • IZOTOMI® (S) Yalın Paket (750 TL + KDV)
  İzotomi® 1.0 Mesleki Değerler Anketi uygulaması
  2 adet İzotomi® görüşme seansı (60 + 60 dk.)
  İzotomi® 1.0 kişiye özel rapor

 

 • IZOTOMI® (M) Artı Paket (1000 TL + KDV)
  IZOTOMI® (S) Yalın Paket
  + Rapor sonrası İzotomi® uzmanıyla raporun açıklanması ve tartışılması

 

 • IZOTOMI® (L) Kariyer Yolu (2250 TL + KDV)
  IZOTOMI® (S) Yalın Paket

+ Rapor sonrası İzotomi® uzmanıyla 5 adet İzotomi® görüşme seansı (Bu seanslar öğrencinin inançlarını ve isteklerini güçlendirme amaçlı yapılmakta olup, başarı, mutluluk ve motivasyonunu artırmaya yönelik olarak yapılmaktadır.)