Biz Kimiz?

Artı Yaşam Hayatınıza Artılar Katar

Herkesin kendi yaşamında kendi değerleri ve seçimleri ile mutlu yaşamasını amaçlayan bir ekibiz.
Kendimiz başta olmak üzere gelişimin ve değişimin sürekliliğine inanır, bunun için çaba gösteririz.
Artılarımızın farkında olarak kendimize yeni artılar ekleyebileceğimizi bilir, her insanın ayrı birer birey olarak kendi artı değerlerinin farkında olmasını ve yaşamında yeni artılar kazanmasını önemseyen bir ekibiz.
Her alanda değişimin, insanın kendi seçimlerinin ve bilinçli eylemlerinin neticesinde gerçekleşeceği bilincindeyiz.

 Değerlerimiz:

Sürekli gelişim, yardımseverlik, paylaşma, artı değer katma amacıyla hizmet etme değerleri ile yola çıktık; insanlığın taşıdığı tüm değerlere saygı gösteririz.

İnançlarımız:

Kendimizde ve tüm danışanlarımızda, varmak istedikleri hedefler için gerekli tüm iç enerji, bilgi ve yeteneğin var olduğuna; bunları en etkin şekilde harekete geçirmek için en doğru zamanın ise “şimdi” olduğuna inanırız.

 İlkelerimiz;

Dürüstlük, şeffaflık, güvenilirlik ve danışanın mutluluğunu arttırma çabası başta olmak üzere mesleki etik ve yasal sorumluluklarımızın bilinci ile hareket etmek en temel ilkemizdir.

 Vizyonumuz;

Genç, yetişkin herkesin “Gerçekten ne istiyorum?” sorusunu özgürce sorup özgüvenle cevaplayarak cesurca adım attığı bir dünyada mutlulukları çoğaltma vizyonu ile yolumuza devam edeceğiz.

 Misyonumuz;

Toplumun tüm katmanlarında mümkün olduğunca çok sayıda kişiye ulaşarak koçluktan fayda görmeleri doğrultusunda yoğun çaba göstermek.

 Başarılarımız

Hizmetlerimizden fayda sağlayan tüm danışanlarımız ayrı ayrı başarımızdır, gurur duyarız.